Warsztaty

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią, czy jesteś w trakcie przebranżowienia ze ślubów na modelki, lub zwyczajnie czujesz potrzebę doszlifowania swojego warsztatu. Właśnie dla Ciebie przygotowałem ofertę fotograficznych spotkań warsztatowych ze mną, na których podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

 

Spotkania indywidualne przybierać mogą różne formy:

1. Warsztaty Indywidualne

W tym wariancie zorganizujemy sesję zdjęciową z profesjonalną modelką podczas której zaopiekuję się Tobą i pomogę osiągnąć efekty jak najbliższe temu, co zakładamy. Przed sesją ustalamy zakres zdjęć w jakim się poruszamy od portretu przez fashion po akt, dobieramy modelkę oraz decydujemy się na wizaż i stylizację. Ustalamy, czy interesuje nas praca w studio, czy preferujemy plener. W obu wypadkach możemy korzystać ze światła błyskowego lub zastanego (np słonecznego).

Oprócz sesji zdjęciowej dobrym pomysłem będzie usiąść i zrobić razem selekcję tego, co udało nam się zrobić. Przecież selekcja jest najważniejsza! Potem pokażę Ci, jak bym retuszował te zdjęcia oraz porozmawiamy o tym, co w Twoim retuszu można poprawić.

W tym wypadku wycena jest robiona indywidualnie, ponieważ w zależności od zakresu pozowania, samej osoby modelki, studia bądź tego, czy chcemy rozmawiać o retuszu, czy nie, cena może ulec zmianie.

Widełki wahają się od 1500zł do 2500zł.

 

 

2. Spotkanie Mentorskie 

Jeśli zamiast warsztatów masz chęć odbyć ze mną spotkanie, by porozmawiać o swoim portfolio, technice, sprzęcie czy innych aspektach fotograficznej pracy bądź rozwoju kariery, to również jest taka opcja! Spotykamy się fizycznie bądź porozmawiamy przez Internet na Skype bądź Facebook i omawiamy interesujące Cię zagadnienie.

Ceny w tym wypadku to 399zł/2h oraz 599zł/4h lub 120zł/h przy opcji online

 

Wszelkie pytania proszę kierować na maila: aleksander@ikaniewicz.pl

 

NAJBLIŻSZE WARSZTATY:

W kwestiach webinariów polecam śledzić mój Instagram oraz grupę Szklane Oczy Ludu.

 

REFERENCJE:

Jako uczestniczka warsztatów Olka, wg mnie byłam osobą, która miała „przesrane”, z powodu tego, że moje doświadczenie było niewielkie 😉 Z niemałym stresem podniosłam pierwszy raz aparat do oka podczas warsztatów, z obawy co będzie, czy mi się uda. No i co.. udało się i było bardzo dobrze! Okazało się, że wcale nie jest tak bardzo przesrane – Olek nie pozwolił mi zostać z jakimkolwiek problemem „sam na sam”. Zawsze był obok czujnym spojrzeniem wyłapując moje zagubienie czy niepewność. Odpowiedział na moje (i przecież nie tylko moje) każde pytanie. Prawdę mówiąc Olku, lekko Ci współczułam. Trening crossfit, to pestka przy tym ile musiałeś się nabiegać przy naszej grupie, aby zaopiekować sie wszystkimi na raz i każdym z osobna.
Zadbałeś również o to, żebyśmy swobodnie czuli się na warsztatach, poświęcając nam swój czas również dzień wcześniej na spotkaniu zapoznawczym – świetna sprawa! Dzięki temu mogłam nauczyć się czegoś więcej od innych, bardziej doświadczonych osób.
Warsztaty pozwoliły mi określić precyzyjnie, jak af na oku, nad czym muszę pracować najmocniej, w czym nie jestem juz znowu taka kiepska. Zaoszczędzę w końcu trochę kasy może 😉
Na koniec podziwiam za pokłady cierpliwości.
Jeszcze raz wielkie dzięki i mam nadzieję – do zobaczenia!

Iwona Szymańska,
Warsztaty z Ikaniewiczem 19.12.2019

 

Witam, chciałem się czymś podzielić, mianowicie wczoraj spędziłem bardzo miło i kreatywnie czas na warsztatach online z Aleksandrem , dwie godziny które bardzo dużo wniosły do mojego postrzegania fotografii, bardzo miła luźna ale profesjonalna rozmowa, pełen przegląd mojego portfolio, edycja moich zdjęć przez „wykładowcę”. 
Olek, dziękuje jeszcze raz i zdecydowanie każdemu polecam!

Darek Makowski,
Warsztaty indywidualne 03.02.2021

 

Po raz kolejny u Olka na warsztatach i po raz kolejny wiem, że wrócę.
Nie wiem jak Ty to robisz szefie ale jesteś niezastąpioną motywacją. Człowiek pod Twoim wpływem chce być lepszy i nabiera w sobie tego przekonania „tak dam radę, potrafię, mogę” bardzo trudno osiągnąć takie rezultaty, móc tak wpłynąć na człowieka.
Nie muszę po tych słowach pisać jaka panowała atmosfera na warsztatach… Ludzie którzy pojawiają się u Olka są jak rodzina od pierwszego „cześć” to była naprawdę magia, kurcze aż mi się łezka w oku kręci. Sam Olek jak to Olek, co tu dużo dodawać. Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze właśnie jego, zupełnie inaczej zaczęłam podchodzić do fotografii, wiem ile pracy trzeba w to włożyć, pracy, siebie i serca.

Małgorzata Molin,
Warsztaty z Ikaniewiczem 19.12.2019

 

To były moje pierwsze warsztaty fotograficzne. Trochę bałam się, że jedna osoba nie ogarnie grupy fotografów, z których każdy chce przecież indywidualnej uwagi. Na szczęście tym razem nie miałam racji i Olek naprawdę świetnie poradził sobie z tym aspektem. Fajnie było móc popracować zarówno w studio (kolejny pierwszy raz!) jak i w plenerze. Polecam warsztaty wszystkim tym, którzy nie do końca znają swoje mocne i słabe strony, chcą spróbować swoich sił w plenerze i w studio, aby wyrobić sobie opinię o własnych preferencjach fotograficznych.

Katarzyna Deptuła,
Warsztaty z Ikaniewiczem 24.11.2018

 

Gorąco polecam zarówno warsztaty indywidualne jak i spotkania mentorskie! Warsztaty były bardzo intensywne i przywiozłem z nich mnóstwo fajnego materiału oraz pomysłów na kolejne sesje. W krótkim czasie Olek nauczył mnie podstaw obróbki zdjęć, portretu i pracy z modelką, a wszystko to w przemiłej atmosferze.

Paweł Krzyżaniak,
Warsztaty indywidualne 18.07.2020

Wybrałam warsztaty u Olka ponieważ według mnie jest jedyną osobą która mówi o fotografii, w Internecie, konkrety. 
Więc nasze pierwsze spotkanie to były warsztaty grupowe. Byłam bardzo zadowolona, to zasługa Olka, modelek i grupy na jaką wtedy trafiłam. Była wiedza, praktyka i nawet kilka zdjęć z których byłam zadowolona. Ale po tych warsztatach czułam, że indywidualny czas z Olkiem to będzie coś czego ja poprostu potrzebuję. Kilka miesięcy później spotkaliśmy się właśnie na warsztaty indywidualnych. No i to był kosmos! Zajęcia w studiu. Dwie modelki. I my. No i się zaczęło. Od pierwszej minuty Olek zwracał mi uwagę na wszystko, czego ja nie widziałam. Zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy, które są cholernie ważne a ja ich wcześniej nie widziałam! Te cztery godziny to był bardzo intensywny czas. Wiem, że było warto. Teraz, po tych warsztatach zupełnie inaczej patrzę na zdjęcia które robię, robiłam, bądź które robi ktoś inny. 
Możemy oglądać YT i uczyć się od różnych ludzi,który nas inspirują. Ale czas sam na sam zawsze to przebije. Ja już to sprawdziłam

Marta Bartosiak,
Warsztaty z Ikaniewiczem 19.12.2019 oraz indywidualne